555-090
     
 
Главная
Чи відновили підприємці докарантинні доходи
Новости и аналитика

Чи відновили підприємці докарантинні доходи

Українська економіка може втратити від 0,4 до 0,6% зростання ВВП, якщо запровадять нові обмеження карантину.

У НБУ називають це суттєвими, але не критичними ризиками.Джерело:LB.uа

Ризики запровадження локдауну через нові штами коронавірусу залишаються. Про це заявив голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Від чого залежатимуть втрати економіки

Шевченко розповів, що вплив на ВВП залежатиме від формату запровадження карантинних обмежень, тобто наскільки вони будуть суворими.Втрати – від 0,4% до 0,6%. Це суттєво, але не критично,– сказав посадовець.

Від чого залежатимуть втрати економіки

Шевченко розповів, що вплив на ВВП залежатиме від формату запровадження карантинних обмежень, тобто наскільки вони будуть суворими.

Втрати – від 0,4% до 0,6%. Це суттєво, але не критично, – сказав посадовець.

Чи відновили підприємці докарантинні доходи

Третина малого бізнесу нараз не змогла відновити докарантинний рівень доходів. Однак 48% частково це вдалось. Крім того, 17% повідомили, що декілька хвиль карантинних обмежень ніяк не вплинули на їх фінансові показники, а 7% навіть збільшили прибутки.

Чи можуть в Україні знову ввести локдаун   

В Україні зростає кількість нових випадків захворюваності на коронавірус.   

Проте міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко запевняє, що наразі потреби вводити локдаун немає. Він каже, що про червону зону говорити наразі зарано.   

Раніше Ляшко прогнозував, що карантин в Україні цілком може завершитись вже навесні 2022 року. Проте для цього більшість українців повинні вакцинуватись до Нового Року.   

Голова Держпродспоживслужби столиці Олег Рубан казав, що Київ ризикує опинитися у помаранчевій зоні, але має шанс не піти на локдаун.

Джерело: 24 Канал