555-090
     
 
Главная
Національна економічна стратегія-2030 в Україні
Новости и аналитика

Національна економічна стратегія-2030 в Україні

Під час засідання Уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року з доопрацюванням.

Про це повідомляє Урядовий портал.За словами прем"єра Дениса Шмигаля, це перший такий фундаментальний документ за всю історію України.

"Національна економічна стратегія-2030 - це комплексний документ, який має привести Україну до клубу розвинених та успішних держав. Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, заможної європейської України", - сказав прем"єр.

В уряді додали, що до створення НЕС-2030 долучилися більше 500 учасників: представники більш як 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

"Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Також Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки - діджиталізацію, "зелений" курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія - європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканість приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

Нагадуємо:

Повідомлялось, що близько 60 компаній і щонайменше 30 аналітичних центрів об"єдналися в Центр економічного відновлення, на базі якого розроблятиметься Національна економічна стратегія-2030.

7 вересня пройшло установче засідання робочої групи з розробки Національної економічної стратегії-2030 під головуванням міністра економіки Ігоря Петрашка.

Джерело: Економічна правда